קורמו - עוגות גבינה | קורס אינטרנטי אונליין | התחל ללמוד היום
 • הגעת לאתר קורמו למכירת קורסים אינטרנטיים
  קורס אינטרנטי הוא סדרת סרטוני ווידיאו שנודעו ללימוד תוכן מכל מכשיר, בקצב אישי.
  זה לא אומר שהלמידה היא לבד, תמיד אפשר לשאול שאלות בפורום והמורה נוכח בלמידה.

  במהלך קניית הקורס תצטרך לפתוח משתמש באתר, והקורס יהיה משוייך למשתמש שתפתח.
  אחרי זה תוכל לצפות בקורס דרך המשתמש הזה מכל מכשיר עם אינטרנט

  כדי לקנות את הקורס פשוט לוחצים על הכפתור "קנייה" למעלה. אחרי הקנייה – ננחית אותך ישירות בתוך הקורס.
  הוא יהיה פתוח לצפייה ללא הגבלת זמן.

קטגוריה: לייפסטייל
אורך הקורס: 0:36 שעות
שיעורים: 8
אחריות החזר כספי: 14 ימים
זמן גישה לקורס: ללא הגבלת זמן
לצפייה בסילבוס: לחץ כאן
על המורה בקורס
מיכל גולדי

נעים להכיר שמי מיכל goldy אמא במשרה מלאה עוסקת  בביוטק בתחום המדע. מהיותי חובבת מושבעת  מגיל צעיר של הכנת ויצירת קינוחים ומאפים החל מרכישת המוצרים דרך הכנה ועיצוב...הכנתי קינוחים לכל ארוע חברתי, שמחה וכו'. חברים זרקו לי ככה כמה משפטים "את חייבת כרטיס ביקור" תפתחי עסק. לקח זמן, אבל נפל האסימון...מפה לאוזן השמועה רצה לה וההזמנות הגיעו. העמקתי בתחום הקונדיטוריה השתתפתי בסדנאות התמחתי ולמדתי מקונדיטורית מיוחדת במינה בניו יורק תוך התנסות רבה, ממנה למדתי הכי הרבה. הידע הכימי והכרת החומרים נתן לי להבין המון בתחום הקונדיטוריה, איך לשלב את החומרים באופן נכון, באילו טמפרטורות לעבוד כך שיתאימו לחומר, מהם חומרים מסיסים במים והאם ניתן לשלב אותם עם חומרים שומניים... השילוב היה מנצח, והתחלתי למצוא את עצמי מנסה ומנסה, ובעצם משנה קצת מהמתכון וזזה קצת ימינה קצת שמאלה קצת מה שמתאים לטעם שלי. לאחר נסיונות כתבתי  את המתכון שקצר הכי הרבה הצלחות. ומה עוד כתבתי? את הטיפים הקטנים שבזכותם הצלחתי, אלו שגיליתי תוך כדי עבודה והכנה, ואותם רשמתי כי הבנתי שהם סוד ההצלחה. ואז הבנתי שבשילוב הזה יש משהו מנצח ! הבנתי שהכל נעשה מתוך המטבח הביתי שלי  ואם אני יכולה להוציא ארועים והזמנות מהבית ולהכין כל קינוח שארצה, אין סיבה שכל אישה לא תוכל מהמטבח בבית שלה גם להכין. רגע, יש עוד משהו שחשוב לי לציין: במסע התובנות שלי הבנתי שיש לי אמא מדהימה שהכניסה אותי למטבח שלה ואמרה לי בואי תיראי! נתנה לי כלים ודרכי עבודה שהובילו אותי במטבח שלי בארץ. כשלמדתי מהקונדיטורית בניו יורק, אמרתי: זה העניין...לראותתתתת! הפשלתי שרוולים, ארזתי את כל הידע שלי, צולמתי באופן מקצועי כאשר אני מכינה קינוחים צעד אחר צעד, שלב אחר שלב תוך הסברים מדויקים מה איך ולמה עושים את הדברים יחד עם כל הטכניקות הסודיות שלי והכנתי לך קורס דיגיטאלי בו את צופה בסרטונים מסודרים לפי נושאים ומקבלת את הנוסחה הסודית שפיתחתי שגרמה לי להצליח להכין כל קינוח תוך הסברים לא רק איך עושים, אלא גם למה עושים ! כי כשתביני למה תדעי כל איך!! אם אני הצלחתי כל אחת יכולה ! את מוזמנת להצטרף אליי למסע אל תוך השוקולד, המוסים, הפאיים, ושלל הקינוחים וההצלחות שמחכות לך. מגלה את הטיפים ממלאה ומרחיבה את הלב, מתפתחת ויודעת שהשמיים הם הגבול...במטבח, שהוא הקונדיטוריה שלך!

מה תלמדו בקורס?
 • טכניקות וסודות להצליח להכין עוגת גבינה אפויה גבוהה שלא צונחת, חלקה ובלי בקעים, עוגת מוס גבינה, עוגה בתוך עוגה, טכניקת הכנת מוס על בסיס 100 אחוז פרי, טכניקת עבודה עם ג'לטין ועוד

למי מתאים הקורס?
 • לכל מי שרוצה להצליח בהכנת עוגות גבינה
עוד על הקורס
בקורס תקבלי את הנוסחא להצלחת הכנת עוגות גבינה, את טכניקות והמתכונים הסודיים להצליח להכין עוגת גבינה אפויה גבוה שלא צונחת חלקה ללא בקעים, עוגת מוס גבינה, עוגה בתוך עוגה...תראי שלב אחרי שלב מהמוצרים ועד התוצר המוגמר - המלכה הלבנה...כמה מחמאות שאת הולכת לקבל.. מחכה לך בסדנא... לקורס מצורפים גם המתכונים של העוגות בפורמט להדפסה.
מה צריך כדי ללמוד?
 • אין צורך בידע מוקדם
 • שיעור 1: פתיחה
 • שיעור 2: עוגת גבינה גבוהה אפויה
 • שיעור 3: חיתוכיות גבינה
 • שיעור 4: הכנת ג'לטין
 • שיעור 5: עוגת מוס גבינה קרה
 • שיעור 6: עוגת ראווה מוס גבינה קסיס
 • שיעור 7: סיכום עוגות גבינה
 • שיעור 8: מתכונים להורדה
שאלות לגבי הקנייה או הקורס?
אפשר להשאיר פה פרטים ונחזור אליך מקורמו

באיזו שעה בד"כ נוח לך?