קורמו - מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות

אתר "קורמו" שנוצר תחת חברת "קורמורן" ושייך לחברת "קורמורן" אשר ממוקמת בישראל בראשון לציון (קרי "אנחנו" "קורמורן" "האתר" "הספקית").

החברה מכבדת את הזכויות שלך בכל הקשור למידע ופרטיות. אנחנו כותבים את מדיניות הפרטיות הזו כדי להסביר לך איך אנחנו אוספים, משתמשים, משתפים ומאחסנים את המידע שאנחנו מקבלים ממך כאשר אתה צורך את שירותי האתר. מדיניות זו חלה כאשר אתה משתמש באחד משירותינו השונים שאליהם אנחנו מצמידים קישור למדיניות הפרטיות אלא אם כן צויין אחרת ו/או שניתן קישור למדיניות אחרת בעמוד בו אתה משתמש. מדיניות זו כוללת תיאור על האפשרויות שיתוף מידע הזמינות לך בכל הקשור לפרטיך המופיעים באתר וגם מסביר כיצד הינך יכול לגשת, לעדכן ולאמת את המידע עליך.


כפי שמופיע פה המונח "שימוש" הכוונה היא ל"שימוש" "פגישה" "הורדה" "הרשמה" "התחברות עם גלישה" "ביקור השירותים", כפי שהוגדר במדיניות השימוש.


מדיניות זו חלה עליך , על החברה שאת/ה מייצג, או על החברה שמטעמה את/ה בא/ה (קרי, באופן קולקטיבי "את/ה") בהקשר לכל שימושייך בשירות ו/או בתוכנות ו/או בהצעות ו/או באתר 'קורמו' (קרי "האתר" ו/או "'קורמו' " ו/או "אנחנו" ו/או "השירות" ). ע"י שימוש בכל שירות שהוא של 'קורמו' או לחיצה על כפתור "התחברות" הנך מסכימ/ה לכל התנאים (קרי "המדיניות") הבאים.


אם אין ברצונך להסכים לתנאים במלואם יש לצאת מאתר 'קורמו' ולא להשתמש באף אחד משירותיו.

עליך לקרוא את מדיניות הפרטיות ואת מדיניות השימוש כפי שמופיע באתר על מנת להשתמש בשירותי האתר.מידע שאתה משתף איתנו ישירות:


קורמו עשויה לאסוף מידע ממך או עליך תלוי באופן בו אתה משתמש בשירותיה. הדוגמאות הבאות ניתנות על מנת לעזור לך להבין יותר טוב אילו סוגי מידע אנו עשויים לאסוף דרך השימוש בשירותים.


לצומת ליבך קורמו אנה אחראית על אופן השימוש של אחרים במידע פומבי או נגיש בצורה אחרת שינתן על ידיך כאשר אתה משתמש בשירותים.


כאשר הינך נרשם ומשתמש בשירותים כולל דרך פלטפורמות צד שלישי, אנחנו נאסוף את כל מידע שיינתן על ידיך באופן ישיר, כדוגמת המידע הבא:

מידע הרשמה:

על מנת להשתמש במאפיינים מסוימים של השירותים, כמו רכישה, הצטרפות או הרשמה לקורס הנך נדרש להירשם כמשתמש באתר. במקרה כזה אנחנו אוספים ומאחסנים כל מידע שינתן בהרשמה על ידיך. כולל, אך ללא הגבלה: כתובת אימייל, סיסמא, תאריך הלידה,גילך, ויינתן לך מספר משתמש ייחודי (כל אלה, קרי "מידע הרשמה").


מידע משתמש:

עשויה להיות לך האופציה לתת מידע נוסף על עצמך. כולל, אך ללא הגבלה תמונה, כותרת, קישור לאתר, פרופיל רשת חברתית ועוד מידע שתבחר לשתף. (קרי "מידע הרשמה"). כאשר תיצור את הפרופיל שלך באתר, הפרופיל שלך ומידע הפרופיל שלך יהיו פומביים וניתנו לצפייה על ידי אחרים.


מידע בפרסום פומבי:

חלק מהשירותים עשויים לאפשר לך ליצור אינטראקציה עם משתמשים אחרים ו/או מורים על-ידי פעולות כמו: פרסום, שיתוף, תקשורת או כל סוג אינטראקציה פומבית אחרת, כמו פרסום תגובה בעמוד קורס, פרסום שאלה בהקשר לקורס, שליחת הודעה פרטית למשתמש ו/או למורה, ו/או פרסום תגובות בשיעורי קורס. אנחנו עשויים לאסוף ולאחסן כל פרסום פומבי שיעשה באתר. פרסום או שיתוף פומבי יהיה נגיש וניתן לצפייה על ידי אחרים תלוי בסוג התוכן שפורסם (קרי "פרסום/שיתוף פומבי").


הינך מסכים בזאת לתת לקורמו את הזכות המלאה והרישיון לפרסם, להציג בציבור להציע, לשווק, וכל שימוש אחר בפרסומים הפומביים ובתוכן המשותף ציבורית שלך.

קורמו מתחייבת שלא להעביר פרטי אשראי ו/או כל פרט שיוזן באתר ע"י המשתמשים בו, כמו כן גם כתובות מייל ושמות המשתמש לצד ג' ללא הוראה של בית משפט


מידע לגבי קורס:

קורמו מרשה לך להירשם ולקחת קורסים באינטרנט במגוון תחומים שמלומדים על ידי מורים באתר, בנוסף לנתונים אחרים הנך עשוי לראות חוות דעת שניתנו בידי משתמשים אחרים על הקורסים. אנחנו אוספים מידע הקשור ללקיחת הקורסים כולל, אך ללא הגבלה, קורסים, עבודות, בחנים, נתוני צריכת קורסים והתנהגות משתמש בתוך קורס, אינטראקציות עם מורי הקורסים בעת הלימוד ומחוצה לו, וכן נתוני ותוצאות מבחנים. כמו כן, אנו עשויים לאסוף מידע על תשובות ועל שאלות בחנים, ועל פריטים אחרים שנועדו למלא את דרישות הקורס (קרי "מידע הקורסים").


הינך מסכים בזאת לתת לקורמו את הרישיון והזכות המלאה לשתף את המידע לגבי הקורס עם מורים וגופים שלישיים אחרים לצורכי בקרה ושיפור השירות קורמו אינה נותנת את כתובות המייל של תלמידים למורים ו/או לגופים שלישיים אחרים לעולם. כמו כן, קורמו אינה שולטת באופן בו מורים וגופים שלישיים ישתמשו במידע ההרשמה, במידע המשתמש ובמידע הקורס ואינה אחראית על שימוש שכזה.


מידע שקשור לתשלום:

אם תבצע רכישה דרך השירותים כדוגמאת רכישת קורס, אנו עשויים לאסוף מידע הקשור לרכישה שביצעת. כגון: השם שלך, המיקוד שלך ככל שיידרש על מנת להשלים את הזמנתך. לא תידרש לתת מידע תשלום או חשבון באופן ישיר לחברת עיבוד התשלומים עימה אנו עובדים. כולל אך לא הגבלה, לשם שלך, למידע כרטיס אשראי שלך, לכתובת החיוב והמיקוד. אין לנו גישה ואין אנו אוספים ושומרים מידע שקשור לכרטיסי אשראי.


אם הינך מורה עליך לתת לקורמו את פרטי החשבון שלך, ו/או כתובת המייל שקשורה לחשבון הפייפל שלך, על מנת שקורמו תוכל לבצע העברות תשלום מהכנסות הקורס לחשבון שלך, בכפוף למתן חשבונית מדי חודש.


השירות עשוי להכיל קישורים לגוף שלישי או עשוי לתת לך את האפשרות לגשת אל השירותים דרך פלטפורמות גוף שלישי כמו: פייסבוק. אם הינך משתמש בשירותינו באתר דרך פלטפורמות גוף שלישי, כולל דרך כל מכשיר סלולרי ו/או מכשיר שמחובר לאינטרנט, ו/או מקליק על קישורים לפלטפורמות גוף שלישי, תנאי השימוש והגילוי של המידע ושל אופן השימוש בשירותים באתרינו יהיה תלוי גם במדיניות הפרטיות והתנאים האחרים של פלטפורמות גוף שלישי אלו. לפיכך, באחריותך המלאה לבדוק את התנאים, ההסכמים והמדיניות של גופים שלישיים אלו.


לדוגמא, אנו עשויים לאסוף באופן חלקי או מלא מתוך פרופיל המשתמש שלך בפלטפורמות גופים שלישיים את המידע הבא:

את שמך המלא,תמונת הפרופיל, כתובת תמונת הפרופיל, את מזהה (מספר) הפרופיל שלך שמחובר למידע שזמין ציבורית כמו השם שלך, תמונת הפרופיל,כתובת המייל הרשומה,המיקום הפיזי שלך בעת הגלישה במכשיר (כולל מכשירים אל-חוטיים), המגדר ו/או המין שלך, את תאריך היום הולדת שלך, את רשימת החברים ואנשי הקשר שלך.


אתה יכול לבחור שלא לאפשר לפלטפורמות גוף שלישי לתת לנו את המידה הנ"ל אך יתכן שלא תוכל לגשת אל מאפיינים מסויימים בשירותים שלנו אם תחסום אפשרות לגשת למידע זה.


מידע שיווקי, סקרים, מבצעים, מרכזים והגרלות:

מעת לעת אנו עשויים לבקש ממך להשלים סקר ואו להציע לך הזדמנות להשתתף בהגרלה דרך השירותים ו/או דרך פלטפורמות גוף שלישי. אם אתה בוחר להשתתף בהגרלה, אנו עשויים לאסוף ולאחסן את המידע שתיתן לנו בהקשר להשתתפותך בהגרלה. כולל, אך ללא הגבלה, לשם שלך, לכתובת המייל שלך, לתאריך הלידה שלך וייתכן שגם את מספר הטלפון שלך. השימוש במידע שכזה יהיה כפוף למדיניות הפרטיות, אלא אם צויין אחרת בחוקים הרשמיים ו/או המדריך של אותה הגרלה ו/או במדיניות הפרטיות שלה. מידע שנאסוף ישמש לתפעול ההגרלה, כגון: שליחת הודעה למנצחים ו/או נתינת פרס (וכל זאת במסגרת החוק). כמו-כן המידע שינתן עשוי להיות בשימוש במהלכים שיווקיים ו/או למטרות פרסום ההגרלה.


בעת הרשמתך להגרלה עליך לדעת שיתכן ותידרש לתת מידע נוסף אודותיך שיתווסף אל רשימת הדיוור שלנו. כמו כן, ייתכן שמידע זה יתוסף לרשימת הדיוור של שותף הפרסום שלנו. זכייה בפרס עשויה לדרוש ממך (וכל זאת במסגרת החוק) לאפשר לנו לפרסם מידע חלקי עליך באופן ציבורי דרך השירותים שלנו, כדוגמת שמך בדף המנצחים. במקרים מסויימים גוף שלישי עשוי לטפל ו/או לארח את ההגרלה דרך השירותים שלנו ולאסוף את המידע אודותיך. במקרה כזה אין אנחנו המפרסמים ו/או המתפעלים של ההגרלה. לפיכך, אין לנו שליטה על המידע ועל אסיפתו לפני ההשתתפות. לפיכך, לפני ההשתתפות באחריותך המלאה לבחון את החוקים הרשמיים וכן את מדיניות הפרטיות של מפרסם ההגרלה. כל הגרלות אשר יתקיימו בקורמו, מיועדות לאנשים שגילם מעל גיל 18.


תקשורת, בקשות תמיכה, ניצול פוטנציאלי לרעה:

אם תיצור איתנו קשר לקבלת סיוע, ו/או על מנת לדווח על בעיה, דאגה, ניצול פוטנציאלי לרעה ו/או בעיות אחרות הנוגעות לשירותים, לרבות לפני שיצרת חשבון, אנו עשויים לאסוף ולאחסן את פרטי הקשר שלך, תקשורת ו / או מידע אחר אודותיך , לרבות אך לא רק את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, מיקומך, מערכת ההפעלה דרכה אתה מתקשר, כתובת ה- IP, כל מידע אחר שתספק לנו במהלך תקשורת זו ו / או מידע אחר אשר ניתן לאסוף באמצעים אוטומטיים המתוארים כאן. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך מחקר נוסף ולקבל מידע נוסף לפי הצורך. אנו נשתמש במידע כדי לענות לך ולחקור את בקשתך/הערתך, הכל בהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו.מידע שנאסף באמצעים אוטומטיית:


נתונים טכניים ושימושים:

כאשר אתה ניגש לשירותים, כולל גלישה בקורסים שלנו, אנו אוספים מידע מסוים באמצעים אוטומטיים. מידע זה עשוי לכלול, בין השאר, את הפרטים הבאים:
א) מידע טכני אודות המחשב ו/או התקן האלחוטי ממנו אתה גולש, כגון כתובת ה - IP, סוג ההתקן, סוג וגירסת מערכת ההפעלה, מזהה התקן ייחודי (ID), סוג דפדפן, שפת דפדפן, תחום ומידע על מערכות אחרות, סוג פלטפורמה (קרי, "מידע טכני"); וכן
ב) סטטיסטיקות שימוש לגבי האינטראקציה שלך עם השירותים, כולל קורסים שאליהם ניגשת, משך הזמן בדפים או בשירותים, דפים שביקרת בהם, שאילתות חיפוש, נתוני קליקים, כמות השירותים המשומשים, תאריך ושעה ומידע אחר בנוגע לשימוש שלך (להלן ביחד "נתוני שימוש").


מידע טכני זה ונתוני השימוש, אשר עשויים להיות מקושרים למידע שלך, נאסף באמצעות שימוש בקבצי יומן שרת ובטכנולוגיות מעקב, כולל:
(1) אסיפת מידע אוטומטית אל תוך הData Base (מאגר מידע).
(2) קובצי (עגיות) Cookies, שהם קבצים קטנים שאתרי אינטרנט שולחים למחשב שלך ו/או מכשיר האלחוטי שלך כדי לזהות באופן ייחודי את הדפדפן ו/או המכשיר הנייד שלך ו/או לאחסן מידע בהגדרת הדפדפן שלך;


מידע על מיקום גיאוגרפי: ניתן להשתמש בכתובות IP שהתקבלו מהדפדפן או המכשיר שלך כדי לקבוע את המיקום המשוער שלך, כגון העיר, המדינה ו / או הארץ המשויכים לכתובת IP.3. אנליטיקות (ניתוחים):

אנו עשויים להשתמש בשירותי צד שלישי ושירותי ניתוח לפלאפונים ניידים בשירות שלנו. כולל, אך לא רק, Google Analytics, Hotjar ותוכנות ניתוח מבית קורמורן. ספקי שירותים אלה משתמשים בטכנולוגיה המתוארת לעיל כדי לעזור לנו לנתח את האופן שבו משתמשים באתר מתשמשים בשירותים, לרבות על ידי ציון אתר צד שלישי שממנו אתה מגיע (במידה וכן), תדירות השימוש בשירותים, האירועים המתרחשים בשירות, נתוני שימוש ונתוני ביצועים.


המידע שנאסף יימסר לידי ספקי השירות הללו או ייאסף ישירות, ואנו משתמשים במידע זה כדי לשפר את השירותים, כדי להבין טוב יותר את הפונקציונליות של השירותים במחשב ו/או בהתקנים אחרים, ווכל זאת על מנת לספק מידע שעשוי לעניין אותך.


לדוגמה, Hotjar מייצר heatmaps (מפות חום) של חוויות המשתמש ופעולותיו, על בסיס לא ידוע,וכך אוסף מידע על הפעילות שלך, כגון לחיצות עכבר, תנועות העכבר, פעילות גלילה, כמו גם טקסט מסוים אתה מקליד בעת שימוש בשירותים כגון חיפוש אחר קורסים.


יש לך כמה אפשרויות בנוגע לשימוש שלנו בניתוח זה. לדוגמה, כדי למנוע מ- Google Analytics להשתמש בנתונים שלך לצורך ניתוח נתונים, תוכל להתקין את התוסף לדפדפן שמבטל את ההסכמה לGoogle Analytics על ידי לחיצה כאן
כדי לבטל את השימוש של Hotjar של המידע שלך לחץ כאן


5. פרסום באינטרנט:
אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות פרסום של צד שלישי שמאפשרות פרסום של השירותים שלנו באתרים אחרים שבהם אתה מבקר ויישומים אחרים שבהם אתה משתמש. המודעות עשויות להתבסס על גורמים שונים, כגון תוכן הדף שבו אתה מבקר, מידע שאתה מזין, כגון: הגיל והמין, החיפושים, הנתונים הדמוגרפיים שלך, תוכן שנוצר על ידי משתמשים ומידע אחר שאנו אוספים ממך. מודעות אלו עשויות להיות מבוססות על הפעילות הנוכחית שלך או על הפעילות שלך לאורך זמן ועל פני אתרים אחרים ושירותים מקוונים, ויכולים להיות מותאמים לתחומי העניין שלך.


אנו משתמשים בצדדים שלישיים (למשל, רשתות מודעות ושרתי מודעות כגון Google Analytics,Google Adsense ואחרים) כדי לסייע בפרסום מודעות מותאמות אלו באתרים אחרים וביישומים לנייד. צדדים שלישיים אלה עשויים להציב קובצי cookie או טכנולוגיות מעקב אחרות במחשב, בטלפון הנייד או בהתקן אחר שאתה גולש דרכו כדי לאסוף מידע על השימוש שלך בשירותים כפי שפורט למעלה, ועלולים לגשת לקובצי Cookie אלה או לטכנולוגיות מעקב אחרות במחשב, בטלפון הנייד או בכל מכשיר אחר התקן אתה משתמש בו כדי לגשת לשירותים כל זאת על מנת לשרת את הפרסום המותאם אישית. כמו כן, אנו עשויים לשתף עם מפרסמים של צד שלישי גרסה מקוצרת של כתובת האימייל שלך, שמופיעה באופן אנונימי ולא ניתן להשתמש בה כדי לזהות אותך, אלא רק באופן לא קריא לעין אנושית, וכמו כן תכנים אותם אתה משתף באופן ציבורי בעת השימוש בשירותים (לדוגמה, תוכן פומבי/ציבורי) לצורך מתן פרסום מותאם.


אין לנו גישה ו/או אחריות, וכמו כן, מדיניות זו אינה חלה על שימוש בקובצי Cookie או בטכנולוגיות מעקב אחרות המוצבות במחשב שלך, בטלפון הנייד שלך או במכשיר אחר שבו אתה משתמש כדי לגשת לשירותים באתר על ידי טכנולוגיית מודעות של צד שלישי ,כמו כן שרתי מודעות, רשתות מודעות או כל צד שלישי אחר שאינו קשור. אותם צדדים המשתמשים בטכנולוגיות אלו עשויים להציע לך דרך לבטל את הצטרפותך למיקוד המודעות, כפי שמתואר בהמשך. ייתכן שתקבל פרסום מותאם אישית במחשב שלך באמצעות דפדפן אינטרנט. כדי לבטל את הצטרפותך ל- Google Analytics לפרסום, לתצוגה או להתאמה אישית של מודעות רשת המדיה של Google, תוכל לבקר בדף 'הגדרות מודעות Google'.


לידיעתך, שטכנולוגיית הפרסום ממוזגות בתוך השירותים באתר, ייתכן שתקבל פרסומות באתרים אחרים וביישומים לנייד גם אם תבחר לבטל את הצטרפותך. במקרה כזה, הפרסום לא יהיה מותאם אישית אליך. כמו כן, איננו שולטים באף אחד מהקישורים לביטול ההצטרפות, או אם חברה מסוימת בוחרת להשתתף בתוכניות ביטול ההצטרפות האלה. אנחנו לא אחראים לכל בחירה שאתה עושה באמצעות מנגנונים אלה או על המשך הזמינות ו/או הדיוק של מנגנונים אלה.
6. כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוספים:

קורמו רשאית להשתמש במידע שהיא אוספת באמצעות השימוש שלך בשירותים כדי:

לספק, לנהל ולהקל את השימוש שלך בשירותים, כולל להציג תוכן מותאם אישית.

לעבד או למלא את הבקשות שלך ו / או את ההזמנות שלך עבור קורסים, מוצרים, שירותים, מידע או תכונות;

לתקשר איתך בנוגע לחשבון שלך על ידי מענה לשאלות או להערות שלך.

לשלוח הודעות שירות ומידע מנהלי, כולל הערות של מורים ו/או עוזרי הוראה הנוגעים לשינויים בשירות, עדכונים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלנו.

שליחת מידע בדוא"ל או מתן הודעות לאי-מייל ודרך מערכת ההודעות באתר קורמו על ההתקדמות שלך בקורסים, תוכניות, תגמולים, שירותים חדשים, תכונות חדשות, מבצעים, הגרלות, ידיעונים וקורסים זמינים אחרים, תוכל לבטל את הסכמתך לקבל הודעות אלה בכל עת.

להבין ולשפר את השירותים, לפתח מוצרים, שירותים ו/או תכונות חדשות.

לאפשר תקשורת בין משתמש למשתמש ואינטראקציות.

לנהל את העדפות החשבון שלך, לקבוע את הפרופיל שלך ואת פרטי הרישום שלך.

להקל על התפקוד הטכני של השירותים, כולל אך לא רק כדי לאתר ולפתור בעיות, לאבטח את השירותים ולמנוע הונאה ושימוש לרעה.

להשיב לשאלות של לקוחות ולפתור סכסוכים.

ליצור, לסקור, לנתח ולשתף מידע טכני.

לנתח מגמות ותנועת משתמשים, לעקוב אחר רכישות ומידע לגבי שימוש בשירותים.

לפרסם את השירותים שלנו באתרי צד שלישי ו/או באפליקציות לנייד
לפרסם, לעבד, או לממש פרסומים שמנוהלים או ממומנים ע"י קורמו

לבקש משוב ממשתמשים.
כל אלה - כנדרש או מותר על פי חוק.

ועוד פעולות כפי שאנו, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, נקבע אחרת אם נדרש על מנת להבטיח את שלומם ו/או את שלמותם של המשתמשים, העובדים, צדדים שלישיים ו/או אנשי הציבור שלנו ו/או השירותים שלנו.

לזהות משתמשים ייחודיים בכל המכשירים ו/אוֹ להתאים אישית מודעות בכל המכשירים.7. מתי וכיצד אנו עשויים לשתף / לחשוף את המידע שלך עם צדדים שלישיים:

אנו נשתף את המידע שלך שעשוי לכלול פרטי רישום, מידע על פרופיל, תוכן משותף ומידע על הקורסים עם צדדים שלישיים הבאים או בנסיבות הבאות (אלא אם כן יתואר אחרת במדיניות הפרטיות זו):


מידע עלייך עם המורה:

אנו עשויים לשתף מידע על הקורס, קורס, עבודות לסיום קורס ובחנים. וכמו כן, פרטי רישום מסוימים (למעט כתובת האימייל שלך), מידע על הפרופיל שלך עם מורים או עוזרי הוראה של הקורסים אליהם אתה נרשם או עבורו אתה מבקש מידע. אם אתה מתקשר עם מורה, כגון על ידי שאילת שאלה, המורה יוכל להציג את השם שלך. לעולם לא נשתף את כתובת האימייל שלך עם מורים או עוזרי הוראה.


מידע עליך עם שותפים עסקיים של צדדים שלישיים, ספקי שירות, קבלנים או סוכנים:

אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם חברות צד שלישי המספקות שירותים בשמנו, כולל לעיבוד תשלומים, לשליחת הזמנות, לניתוח נתונים, לשירותי שיווק, לשירותי פרסום (כולל אך לא רק לפרסום מחדש), לדואר אלקטרוני ולשירותי אירוח שירותי לקוחות ותמיכה. דוגמה לחברות אלה של צד שלישי כוללת, אך אינה מוגבלת ל"יופיי פיננסים". ספקי שירות של צד שלישי אלה רשאים לגשת למידע האישי שלך, והם נדרשים להשתמש בו אך ורק על פי הנחיותינו לצורך השירות המבוקש שלנו.


מידע אודותיך עם משתמשים אחרים:

כפי שצוין לעיל פרופיל הפרופיל שלך עשוי להיות גלוי לציבור, כולל למשתמשים אחרים. בנוסף, אם תשאל שאלה למורה או לעוזר הוראה. ישנו מידע אודותיך, כגון שמך ותמונת הפרופיל שלך, שיהיו גלויים המשתמשים אחרים.


שירותי ניתוח והעשרת נתונים:

כפי שפורט למעלה, אנו משתמשים בניתוח של צד שלישי, כגון Google Analytics, ו- Hotjar כדי לעזור לנו להבין את השימוש שלך בשירותים שלנו ולשפר את השירות שלנו.


העברות עסקיות, מכירות, מיזוגים או השקעות:

במקרה בו קורמו עוברת מעבר עסקי, כגון מיזוג, רכישה, פירוק חברות או פירוק (כולל פשיטת רגל) או מכירה של כל או חלק מנכסיה, אנו רשאים לשתף, למסור או להעביר את כל המידע שלך לארגון היורש במקרה של מעבר כזה או במהלך הצעדים להתבוננות בפעילויות כאלה (למשל, בדיקת נאותות).


שיתוף מידע באישור שלך:

אנו עשויים לשתף מידע בהסכמתך לצדדים שלישיים שאינם במסגרת מדיניות פרטיות זו.


מידע מצטבר או מזוהה:

אנו עשויים לחשוף או להשתמש במידע שהצטבר או זוהה, לכל מטרה.


קידומי מכירות:

אנו עשויים לשתף את המידע שלך בקשר לכל פרסום ו/או קידום שאתה מזין בשירותים או באמצעותו, לפי הצורך, כדי לנהל, לשווק, להעניק חסות או לממש את הקידום ו/או הקופון או אם יידרש על פי החוקים, הכללים או התקנות הרלוונטיים (לדוגמה, כדי לספק רשימות של זוכים בהגרלה או להגיש את המסמכים הנדרשים לפי הצורך) או בהתאם לכללים המקובלים של קידום המכירות. אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם צד שלישי המסייע לנו בניהול קידום המכירות.


פרסום של מוצרים / שירותים של צד שלישי:

אמנם איננו מציעים כרגע שירותי פרסום קורסים בשירותים, אם נפרסם פרסום בעתיד, אנו עשויים להשתמש במפרסמים של צד שלישי (ובצדדים שלישיים אחרים) ולשתף אותם עם מידע טכני מסוים, מידע שימוש ו / או מידע מצטבר כדי להציג נתונים דמוגרפיים כלליים והעדפה בקרב המשתמשים שלנו. אנו עשויים גם לאפשר למפרסמים לאסוף מידע טכני או מידע מצטבר, אשר הם עשויים לחלוק איתנו, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מעקב כגון עוגיות ומשואות אינטרנט. ניתן להשתמש במידע שנאסף כדי להציע לך למקד את בחירת המודעות ואת המסירה שלהן ובכדי להתאים אישית את חוויית המשתמש שלך על ידי הגדלת הסבירות שפרסומות למוצרים ולשירותים שאתה מעדיף לראות, פרקטיקה הידועה כ"פרסום התנהגותי ".תכונות מדיה חברתית:

השירותים שלנו עשויים לכלול תכונות מדיה חברתית, כגון לחצן 'אהבתי' של Facebook או Instagram. השילוב שלנו בתכונות אלה עשוי לאפשר לרשת מדיה חברתית של צד שלישי שסופקה לאסוף מידע מסוים כגון כתובת ה- IP שלך, איזה דף אתה מבקר בעת השימוש בשירותים שלנו, וכדי להגדיר עוגיה כדי לאפשר לתוכנה לפעול כהלכה בין אם הן תוכנות מדיה חברתית שמתארחות על ידי צד שלישי או מתארחות ישירות באמצעות השימוש בשירותים שלנו. האינטראקציות שלך עם תכונות אלה כפופות למדיניות הפרטיות של החברה המספקת אותן.


בטיחות, בטחון, שיתוף פעולה עם אכיפת החוק, עמידה בהתחייבויות משפטיות:

אנו עשויים לחשוף את המידע שלך לצדדים שלישיים, אם אנו, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, מאמינים בתום לב כי הגילוי הוא: (1) מותר או נדרש על פי חוק; (2) שנדרש בקשר או רלוונטי לבירור, חקירה, צו או הליך שיפוטית, ממשלתית או משפטית; (3) נדרש או שיש בו צורך סביר לפי צו הזמנה, צו משפטי, כל חקירה או בקשה חוקיים אחרים; (4) יש צורך סביר לאכוף את תנאי השימוש שלנו, מדיניות פרטיות זו או כל הסכם משפטי אחר; (5) על מנת לזהות, למנוע או לטפל בכל דרך אחרת במרמה, התעללות, שימוש לרעה, הפרות פוטנציאליות של החוק (או חוק ו/או רגולציה) ו/או בעיות אבטחה ו/או טכניות. (6) ישנו צורך סביר או שנדרש על פי שיקול דעתנו להגן מפני פגיעה ממשית בזכויות, ברכוש או בבטיחות של קורמו, המשתמשים שלנו, העובדים, חברי הציבור ו / או השירותים שלנו. כמו כן, אנו עשויים לחשוף מידע אודותיך לרואי החשבון שלנו או ליועצים המשפטיים שלנו, בשילוב עם חובת הגילוי ו /או הזכויות הניתנות לנו במסגרת מדיניות זו.


9. כיצד אנו שומרים את המידע שלך מאובטח?

אתר קורמו נוקט באמצעי אבטחה מתאימים כדי להגן מפני גישה לא מורשית, או שינוי בלתי מורשה, גילוי או הרס של נתונים שאתה משתף ואנו אוספים ומאחסנים. אמצעים אלה משתנים בהתאם לרגישות של הנתונים שאנו אוספים ומאחסנים. למרבה הצער, עם זאת, המערכת לא יכולה להיות מאובטחת 100%, ואנחנו לא יכולים להבטיח כי התקשורת בינך לבין קורמו, השירותים, או כל מידע שסופק לנו בקשר למידע שאנו אוספים באמצעות השירותים יהיה ללא גישה בלתי מורשית על ידי צדדים שלישיים. כניסה או שימוש לא מורשים, חומרה או כשל תוכנה וגורמים אחרים עלולים לפגוע בביטחון פרטי המשתמש בכל עת. הסיסמה שלך היא מרכיב חשוב במערכת האבטחה שלנו. ככזה, זוהי האחריות שלך להגן על זה. אל תשתף את הסיסמה שלך עם צד שלישי כלשהו. אם הסיסמה שלך נפגעה מכל סיבה שהיא, עליך לשנות אותה באופן מיידי ולפנות אל rubinbuss@gmail.com עם כל חשש שעולה לך.


10. האופציות שלך לגבי השימוש במידע שלך:

אתה תמיד יכול לבחור לא לספק לנו מידע מסוים, אך ייתכן שלא תוכל להשתמש בתכונות מסוימות של השירותים. אם אינך מעוניין לקבל הודעות קידום מכירות מאתנו, תוכל לבטל את הסכמתך על ידי: (i) לעקוב אחר הוראות ביטול הרישום המופיעות בתקשורת הפרסומית שתקבל.

שים לב שלמרות בחירתך לביטול ההצטרפות או העדפות הדוא"ל שצוינו, אנו נשלח לך עדיין הודעות אודות עסקאות שתבצע באתר ו/או קשרי גומלין בנוגע לשירותים, כולל, לדוגמה, אישורים ניהוליים, אישור הזמנה, עדכונים חשובים בנוגע לשירותים והודעות בנוגע למדיניות.


הדפדפן שבו אתה משתמש עשוי לספק לך את היכולת לשלוט בקובצי Cookie או בסוגים אחרים של אחסון נתונים מקומי.וכן, המכשיר האלחוטי שלך עשוי לספק לך אפשרויות לגבי האופן שבו מידע או נתונים אחרים נאספים ומשותפים. קורמו אינה שולטת בבחירות אלה, או בהגדרות ברירת המחדל, המוצעות על-ידי יצרני הדפדפן או מערכת ההפעלה להתקנים ניידים.


כדי למנוע מ- Google Analytics להשתמש בנתונים שלך לצורך ניתוח, תוכל להתקין את תוסף הדפדפן לביטול שליחת מידע ל- Google Analytics על ידי לחיצה כאן . כדי לבטל את השימוש של Hotjar במידע שלך לצורך ניתוח לחץ כאן

ייתכנו גם אפשרויות אחרות כפי שצוין בסעיף על פרסום של מוצרים / שירותים.

של צדדים שלישיים.

אם יש לך שאלות בנוגע למידע שלך, השימוש שלנו במידע זה או בזכויותיך בכל הנוגע לאמור לעיל, פנה אלינו בכתובת rubinbuss@gmail.com


12. כיצד לגשת ולעדכן את המידע שלך

באפשרותך לגשת ולעדכן את המידע ש- קורמו אוסף ושומר בדרכים הבאות:


אתה רשאי לעדכן את המידע שאתה מספק ישירות ל- קורמו על ידי כניסה לחשבון שלך ועדכון פרטי החשבון שלך בכל עת. כמו כן, באפשרותך לשלוח כל בקשה לקבלת גישה לנתונים האישיים שלך לכתובת rubinbuss@gmail.com אנא המתן עד שלושים (30 ) ימים לתגובה.


כדי לנהל את המידע ש-קורמו מקבלת עלייך מפלטפורמה של צד שלישי או התקן אלחוטי, פעל לפי ההנחיות המסופקות על-ידי פלטפורמת צד שלישי או ספק התקנים אלחוטיים לצורך עדכון המידע ושינוי הגדרות הפרטיות שלך. לאחר ש- קורמו מקבלת את המידע שלך מפלטפורמה של צד שלישי או התקן אלחוטי, מידע זה מאוחסן ומשמש את קורמו בהתאם למדיניות פרטיות זו.


13. כיצד למחוק את החשבון שלך ואת מה שקורה כאשר החשבון שלך הסתיים או נמחק:

ביטול החשבון שלך

בין אם אתה תלמיד או מורה, עליך להיכנס לעמוד הפרופיל שלך, לגלול לתחתית העמוד וללחוץ על "מחק את החשבון שלי". לידיעתך, גם לאחר שהחשבון הסתיים או נמחק, חלק מהמידע שלך או כולם עשויים עדיין להיות גלויים לאחרים, כולל אך לא רק, כל מידע שהיה: (א) תכנים של משתמש, הערות, הודעות, הגשות , לרבות אך לא רק הערות ותגובות בקורס; (ב) מועתק, מאוחסן או מופץ על ידי משתמשים אחרים; (ג) משותף או מופץ על ידך או על ידי אחרים, כגון בפרסום ציבורי או פומבי; או (ד) מפורסם על פלטפורמת צד שלישי. מחיקת חשבונך לא תביא להסרת מידע שנאסף והצטבר. למרות זאת, אנו עשויים לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להסיר מידע זה. קורמו אינה מסוגלת ו / או מחויבת להסיר מידע כלשהו מפלטפורמות וגופים של צד שלישי.


גם לאחר שתמחק את חשבונך או שהחשבון שלך יסתיים, אנו עשויים לשמור את המידע שלך כל עוד יש לנו סיבה לגיטימית לעשות זאת ובהתאם לחוק החל. בנוסף, ייתכן שהמידע שלך לא יימחק משרתי פלטפורמת צד שלישי שבהן אתה משתמש כדי לגשת לשירותים שלנו. אנו רשאים לשמור עותקי גיבוי של המידע שלך בשרתים או במאגרי המידע שלנו (ו / או בשרתים או במאגרי מידע של צד שלישי שאנו משתמשים בהם) מסיבות לגיטימיות כגון: סיוע בכל החובות המשפטיות, פתרון סכסוכים ואכיפת ההסכמים שלנו. מידע זה עשוי להיות חשוף בהתאם למדיניות פרטיות זו, גם אם החשבון שלך נמחק.


14. שינויים במדיניות פרטיות זו:

מעת לעת, אנו עשויים לעדכן מדיניות פרטיות זו. אם אנו מבצעים כל שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו. אנו נודיע לך באמצעות דוא"ל או באמצעות הודעה המתפרסמת באתר שלנו, וכפי שנדרש על פי החוק החל. השינויים ייכנסו לתוקף ביום שבו יפורסמו, אלא אם צוין אחרת.


כפי שמתיר החוק החל, אם תמשיך להשתמש בשירותים, לאחר התאריך האפקטיבי של כל שינוי, אזי גישה ו / או שימושים אלו ייחשבו כהסכמה של ההסכם לפי מדיניות הפרטיות כפי שהשתנתה. מדיניות הפרטיות המתוקנת תחליף את כל מדיניות הפרטיות הקודמת. מסיבה זו, אנו ממליצים לך לעיין במדיניות פרטיות זו בכל עת שתשתמש בשירותים. על פי בקשתנו, אתה מסכים לקבל ו/או לחתום על גרסה לא אלקטרונית של מדיניות פרטיות זו ועל כל מדיניות ו/או הסכמים אחרים המפורטים או הזמינים באמצעות כל פלטפורמה של צד שלישי.


18. שאלות

אל תהסס לפנות אלינו על ידי הגשת בקשה ע"י שליחת אימייל ל: rubinbuss@gmail.com עם שאלות, חששות או בעיות שייתכן שיהיו לך על מדיניות הפרטיות שלנו. נא לשים את "מדיניות הפרטיות" בשורת הנושא כך ההודעה שלך יכול להיות מופנה לאדם הנכון.